MŪSŲ TIKSLAS - JŪSŲ VAIRAVIMO ĮGUDŽIAI

Profesionalūs lenktynių simuliatoriai Klaipedoje! Išbandyti gali kiekvienas. Itin tiksli vairo sistema perteiks pačius realiausius potyrius. Pedalai sukurti taip, kad automobilio sustabdymui turite panaudoti jėgą. Sekvencinė pavarų perjungimo sistema, hidraulinis rankinis stabdis, tikra sportinio automobilio sėdynė – visa tai leis Jums pajusti, ką reiškia vairuoti ne tik formulės bolidus,kėbulinius sportinius automobilius ar ralio mašinas, bet taip pat specialiai driftui pritaikytus automobilius! Trijų monitorių sistema padės pasijausti taip, lyg sedėtumėte pačiame automobilyje!
Lazeriu skenuotos ir iki milimetro tikslumo atkurtos pasaulio trasos, itin kruopščiai, per ilgus metus kartu su autosporto komandom ir automobilių gamintojais renkamais duomenimis, atkurtos fizikinės automobilio valdymo sąvybės: padangų temperatūra, dėvėjimasis ir visos kitos smulkmenos leis Jums pabūti tikru lenktyninku!
Tam, kad viską suprastumėte ir kuo greičiau išmoktumėte valdyti sportinius automobilius simuliatoriuje, ir įgytus įgudžius panaudotumėte tikrame gyvenime, su jumis dirbs du profesionalūs lenktynininkai, instruktoriai.
Išbandyk save!