MŪSŲ TIKSLAS - JŪSŲ VAIRAVIMO ĮGUDŽIAI

Profesionalūs lenktynių simuliatoriai Klaipedoje! Išbandyti gali kiekvienas. Itin tiksli vairo sistema perteiks pačius realiausius potyrius. Pedalai sukurti taip, kad automobilio sustabdymui turite panaudoti jėgą. Sekvencinė pavarų perjungimo sistema, hidraulinis rankinis stabdis, tikra sportinio automobilio sėdynė – visa tai leis Jums pajusti, ką reiškia vairuoti ne tik formulės bolidus,kėbulinius sportinius automobilius ar ralio mašinas, bet taip pat specialiai driftui pritaikytus automobilius! Trijų monitorių sistema padės pasijausti taip, lyg sedėtumėte pačiame automobilyje!
Lazeriu skenuotos ir iki milimetro tikslumo atkurtos pasaulio trasos, itin kruopščiai, per ilgus metus kartu su autosporto komandom ir automobilių gamintojais renkamais duomenimis, atkurtos fizikinės automobilio valdymo sąvybės: padangų temperatūra, dėvėjimasis ir visos kitos smulkmenos leis Jums pabūti tikru lenktyninku!
Tam, kad viską suprastumėte ir kuo greičiau išmoktumėte valdyti sportinius automobilius simuliatoriuje, ir įgytus įgudžius panaudotumėte tikrame gyvenime, su jumis dirbs du profesionalūs lenktynininkai, instruktoriai.
Išbandyk save!

PASKAMBINKITE

Klaipėda +370 616 41325

Kaunas +370 698 77554

Vilnius +370 626 81194

EL PAŠTAS
DARBO VALANDOS

Klaipėda

Pir - Sek: 10.00 - 22.00

(Dirbame pagal rezervacijas)

SIMULIATORIŲ AKADEMIJA KLAIPĖDA

Kiekvienas gali pajusti lenktynių skonį ir tapti geresniu vairuotoju

  • facebook
  • instagram
MŪSŲ PASLAUGOS

- Aukščiausios klasės simuliatoriai

- Profesionalūs instruktoriai

- Telemetrija vairavimo studijavimui

- Varžybų organizavimas

- Renginių organizavimas

- Įrangos pristatymas jūsų renginiamas

- Įrangos gamyba, surinkimas, sprendimai

APLANKYKITE MUS

J. Janonio g. 27, 1-as aukštas, Klaipėda, Lietuva

© 2020 Simuliatorių Akademija Klaipėda